قوانین وبسایت کافه منو

کافه منو با هدف ایجاد بستری ساده و کارآمد جهت تولید منو های دیجیتال طراحی شده است. بنابراین استفاده از کلیه خدمات کافه منو منوط به پذیرش قوانین می باشد. کافه منو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، از این رو شرایطی در استفاده از خدمات دارد که به شرح زیر است:


1- هر کاربری که به هر صورتی از خدمات کافه منو استفاده می کند ، تابع قوانین این وبسایت می باشد.

2- کاربران با ثبت نام در کافه منو می توانند تا 7 روز از خدمات کافه منو بصورت رایگان استفاده کنند و بعد از اتمام این دوره ، نیازمند تهیه اشتراک هستند.

3- کاربران باید دقت کنند اطلاعات حساب کاربری خود را بصورت کامل و صحیح وارد کنند.

4- درصورتی که کاربری اقدام به نشر محتوای خلاف عرف و شرع در وبسایت و منو دیجیتال نماید، کافه منو می تواند دسترسی کاربر به پنل مدیریت را محدود و محتوا را حذف نماید.

5- درصورتی که کاربری اقدام به شارژ حساب نمود ، امکان عودت وجه فقط با نظر واحد پشتیبانی کافه منو و حداکثر تا 6 ساعت پس از پرداخت ، ممکن می باشد.

6- کاربران باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشند و اطلاعاتی مانند رمزعبور را نزد خود محفوظ نگهدارند، در صورت کوتاهی از این بند و افشای اطلاعات کاربر ،کافه منو مسئولیتی بر عهده ندارد.

7- درصورتی که مشخص شود کاربری با چند شماره تلفن همراه قصد استفاده ناصحیح از خدمات رایگان کافه منو را دارد ، کافه منو می تواند دسترسی این کاربر را محدود کند.

8- کافه منو در تلاش است تا خدمات منو دیجیتال خود را بصورت کامل و 24 ساعته ارائه دهد اما درصورتی که به دلیل اتفاقی فورس ماژور ، مانند از دسترس خارج شدن سراسری اینترنت ، بروز اشکال در سرویس دهنده هاستینگ کافه منو و اتفاقاتی از این قبیل ، کافه منو مسئولیتی برعهده ندارد اما واحد فنی اهتمام کامل در حل مشکل را خواهد داشت.

9- کافه منو درصورت نیاز به بروز رسانی ، اطلاع رسانی خواهد داشت.

10- کافه منو می تواند درصورت نیاز اقدام به تغییر قوانین و مقررات وبسایت نماید.